BASKETBALL fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

střelba

2 posters

Goto down

střelba Empty střelba

Příspěvek  skalsko Wed Jul 23, 2008 10:16 am

Ahoj, chtěl jsem se zeptat hraju basketbal závodně a prý střelbu mám dobrou, ale dcl mě štve, že když střílím(sem pravák), pravou rukou, tak mám šikmej loket a při uplně správné střelbě by měl být loket prý rovný. vubec nevím, jak se toho blbýho šikmýho lokte zbavit Mad

skalsko

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 23. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

střelba Empty Střelba

Příspěvek  Gasol Mon Mar 09, 2009 11:19 pm

[quote="skalsko"]Ahoj, chtěl jsem se zeptat hraju basketbal závodně a prý střelbu mám dobrou, ale dcl mě štve, že když střílím(sem pravák), pravou rukou, tak mám šikmej loket a při uplně správné střelbě by měl být loket prý rovný. vubec nevím, jak se toho blbýho šikmýho lokte zbavit Mad[/quote
Ahoj, zkus si při treninku tu ruku při střelbě natahovat, ja sem taky tak střílel levou a trenér mě pořád povídal ať tu ruku natahuju, a i když sem ji nenatahoval tak ty koše padaly. Prostě je to základ střelby tak se zkus přizbůsobit a pak to ani nebudeš vnímat že jí natahuješ. afro Basketball

Gasol

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

střelba Empty Re: střelba

Příspěvek  skalsko Wed Mar 18, 2009 11:01 am

no ja tu ruku propinam uplne pri strelbe a hazim zapestim, me stve, ze jak mam tu ruku s micem jeste u hlavy, tak pri tom mam sikmej loket Very Happy jako hazet se tak da, ale vubec se mi to nelibi, ale ma to takhle hodne lidi jak sem koukal Sad

skalsko

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 23. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

střelba Empty Re: střelba

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru